• 2018-08-29

W ramach Sopotu

W dniach od 7 do 9 września miasto Sopot zaprasza na otwarcie czwartej edycji festiwalu fotografii W ramach Sopotu. Jak co roku widzowie będą mieli okazję zobaczyć nowe projekty fotograficzne rezydentów festiwalu, prezentowane w Państwowej Galerii Sztuki, jak również premierowe i najlepsze wystawy czołowych polskich artystów i fotografów w galeriach Centrum Sopot.

Fot. Grzegorz Wełnicki (źródło: materiały prasowe organizatora)

Fot. Grzegorz Wełnicki (źródło: materiały prasowe organizatora)

Tegorocznymi rezydentami festiwalu są: Kacper Kowalski, Maciej Moskwa i Konstancja Nowina Konopka. Będzie można również oglądać nową wystawę nieprezentowanych jeszcze fotografii Krzysztofa Millera, premierowy pokaz projektu Grzegorza Wełnickiego i przekrojową wystawę Bogdana Dziworskiego. Pokażemy również najnowsze cykle fotografii Agaty Grzybowskiej i Wojciecha Grzędzińskiego i archiwalne zdjęcia Sopotu wykonane przez Zbigniewa Kosycarza. Ponadto do zobaczenia będą oryginalne aparaty fotograficzne zaprojektowane przez Marka Mazura i wykonane nimi zdjęcia autorstwa Krzysztofa Mystkowskiego.

Organizatorzy zapraszają także na wydarzenia towarzyszące festiwalowi takie jak koncert Sławka Jaskułe, któremu towarzyszyć będzie prezentacja twórczości Kacpra Kowalskiego. Wszystkie wystawy będzie można oglądać do 19 września.

Fot. Kacper Kowalski (źródło: materiały prasowe organizatora)

Fot. Kacper Kowalski (źródło: materiały prasowe organizatora)

4. Festiwal Fotografii W ramach Sopotu
Od 7 do 9 września 2018 roku
Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie

Dodaj komentarz