Specjalne okazje, na które warto wypożyczyć samochód z wypożyczalni

Z reguły wypożyczenie samochodu kojarzy nam się z podróżami służbowymi, przejazdami z lotniska czy dworca do hotelu lub miejsca zamieszkania. Jednak samochód można wypożyczyć także przy innych okazjach, również tych wyjątkowych dla każdego z nas. Jakie to dokładnie są okazje, a także, na jakie samochody warto wtedy zwrócić szczególną uwagę?

(źródło: materiały prasowe reklamodawcy)

(źródło: materiały prasowe reklamodawcy)

Ten jedyny dzień, czyli wynajęcie samochodu z wypożyczalni na ślub

Ślub często jest określany jako jeden z najważniejszych dniu w naszym życiu. Dlatego wymaga odpowiedniej oprawy. Oczywiście najważniejsza jest uroczystość zaślubin, ale wiele osób dba o to, aby każdy, najdrobniejszy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Jednym z takich szczegółów jest samochód, którym Para Młoda dojedzie do miejsca zaślubin, a później do domu weselnego. W tak wyjątkowym dniu możemy pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji i wygody zarazem i wybrać samochód z wyższej półki. Ważne, aby w środku był na tyle przestronny, aby Panna Młoda mgła swobodnie do niego wsiąść w nawet najbardziej obszernej sukni ślubnej. Przed wynajęciem samochodu na ślub i wesele, warto zapytać się w wypożyczalni czy będzie go można ewentualnie przystroić według własnego uznania. Zobacz również Zakres usług najlepszych wypożyczalni samochodów.

Wieczór panieński/wieczór kawalerski

W Polsce coraz bardziej popularne staje się świętowanie wieczorów panieńskich i kawalerskich. Na tę okazję również bardzo chętnie wypożyczane są samochody. Na taką sytuację, gdzie podróżować będzie kilka osób najlepiej wybrać duży pojazd np. limuzynę, która doskonale sprawdzi się na taką imprezę. Już samo wnętrze takiego samochodu zachęca do wesołej zabawy, dlatego czasem organizowane są uroczystości objazdowe w wynajętym samochodzie. Przed wypożyczeniem auta warto dokładnie wiedzieć ile osób będzie uczestniczyło w zabawie, aby wszyscy pomieścili się w wybranym na tę okazję samochodzie.

Wyjątkowe urodziny

Równie chętnie świętowane są wyjątkowe urodziny. Najczęściej hucznie obchodzone są urodziny osiemnaste, a później okrągłe – dwudzieste, trzydzieste i tak dalej. Właśnie na takie wyjątkowe urodziny również można zdecydować się na wynajęcie samochodu. Jeżeli chcemy dowieźć jubilata na miejsce imprezy możemy zdecydować się na wygodny, klasyczny samochód osobowy z wyższej półki. Natomiast, gdy chcemy zorganizować większą imprezę i dowieźć tam gości lub wręcz przygotować zabawę objazdową, podobnie jak w przypadku organizacji wieczorów panieńskich i kawalerskich, sprawdzi się przestronna limuzyna.

Niezapomniane wakacje

Nie każde wakacje wymagają wynajęcia samochodu z wypożyczalni. Jednak, gdy planujemy coś naprawdę wyjątkowego np. zaręczyny w czasie romantycznego zwiedzania zabytkowych uliczek np. Krakowa czy Pragi, warto rozważyć wynajęcie samochodu, który zapewni komfort jazdy, ale też pozwoli podkreślić wyjątkowość chwili. Dobre samochody na takie okazje oferuje między innymi polska wypożyczalnia samochodów Carfree, która ma oddziały w całej Polsce, a samochody w niej wypożyczone mogą być podstawione w dowolne miejsce, wskazane przez klienta.

 

 

Dodaj komentarz