• 2018-08-18

Kuba Kluza wydał singiel

10 sierpnia miała miejsce premiera debiutanckiego singla Kuby Kluzy – This Time, do którego słowa i muzykę napisał sam, aranżację zaś stworzył z tatą – krakowskim dyrygentem Markiem Kluzą. Słowa utworu napisane zostały pod wpływem osobistych doświadczeń i emocji artysty. Całość składa się w prosty akt wezwania o wskazanie drogi w świecie wyznaczającym sztuczne kanony młodym ludziom na ich starcie w dorosłe życie.

Kuba Kluza (źródło: materiały promocyjne dystrybutora)

Kuba Kluza (źródło: materiały promocyjne dystrybutora)

Nagranie This Time zarejestrował Krzysztof Filus w zaprzyjaźnionym studio Muzyczno-Produkcyjnym Orange, gdzie Kuba nagrywał jako dziecko płytę z piosenkami dla dzieci wraz ze swoją siostrą 10 lat temu. W samym utworze jego siostra – Judyta (skrzypaczka, ucząca się na Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie) nagrała partie żywych smyczków.

Kuba Kluza to pianista i wokalista pop z Krakowa. Wychowawszy się w muzycznej rodzinie, już od najmłodszych lat występował na deskach Opery Krakowskiej, Teatru im. Juliusza Słowackiego (w ramach Opery Krakowskiej), czy Filharmonii Krakowskiej (jako uczeń OSM I st. im. I. J. Paderewskiego, a później POSM II st. im. F. Chopina w Krakowie).

Kuba Kluza (źródło: materiały promocyjne dystrybutora)

Kuba Kluza (źródło: materiały promocyjne dystrybutora)

Obecnie jest solistą klubu garnizonowego w rodzinnym mieście. Wśród swoich inspiracji muzycznych wymieniam. in. Adele, Michaela Jacksona, Beyoncé i Stinga.

This Time, singiel Kuby Kluzy
Premiera: 10 sierpnia 2018 roku
Studio Muzyczno-Produkcyjne Orange, Kraków

Dodaj komentarz