• 2018-08-02

Kino Muza zaprasza na Nic się tu nie dzieje

Od 10 do 14 sierpnia w Kinie Muza w Poznaniu odbędzie się trzecie odsłona Nic się tu nie dzieje. To poznańska inicjatywa kin studyjnych: Muzy, Pałacowego i Rialto. Tegoroczna edycja festiwalu została podzielona na sekcje: Przedpremiera, Perspektywa, Extra, Plener oraz Dzieciaki.

„Nic się tu nie dzieje”, Kino Muza w Poznaniu (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Nic się tu nie dzieje”, Kino Muza w Poznaniu (źródło: materiały prasowe organizatora)

W sekcji Przedpremiera będziecie mieli okazję zobaczyć filmy zanim jeszcze pojawią się w kinach. Perspektywa przeniesie was do innej rzeczywistości – zgodnie z hasłem przewodnim festiwalu Versus Reality. Sekcja Extra dedykowana jest osobom, które podczas festiwalu mają ochotę na coś więcej niż tylko klasyczne oglądanie filmów. Zachęcamy do wzięcia udziału m.in.: w Warsztatach Wendo lub Targu „Tysiące Winyli”. Blok Plener stwarza okazję do zabrania swojego pupila na filmy, które będzie można obejrzeć na Dziedzińcu Kina Muza. Nie zapomniano o najmłodszych widzach – sekcja Dzieciaki to nie tylko filmy. Zachęcamy również do wzięcia udziału w warsztatach animacji plastelinowo-poklatkowej.

Tradycyjnie już sierpniowy festiwal Nic się tu nie dzieje rozpoczyna maraton, który odbywa się we wszystkich trzech kinach. W tym roku tematem przewodnim są filmy o superbohaterach.

Nic się tu nie dzieje
Od 10 do 14 sierpnia 2018 roku
Kino Muza, Poznań

Komentarze wyłączone.