• 2018-07-30

One Love Music Festival 2018

W tym roku oferta muzyczna festiwalu, który od 14 lat odbywa się jesienią we Wrocławiu uległa znaczącym zmianom. Nowa nazwa imprezy – One Love Music Festival – przyniosła ze sobą także nowe sceny, które uzupełnią dotychczas reggaeowy program o inne gatunki muzyczne.

Metrik (źródło: materiały prasowe organizatora)

Metrik (źródło: materiały prasowe organizatora)

Dwie nowe sceny to: Natural Stage i Hospitality Stage. Nazwa tej drugiej pochodzi od imprez organizowanych na całym świecie przez brytyjską wytwórnię Hospital Records. Do pierwszego, ogłoszonego artysty, który kryje się pod pseudonimem High Contrast dołączył Metrik – londyński producent drum and bass, fan syntetycznych dźwięków rodem z lat 80-tych, od lat doceniany przez BBC Radio One. A towarzyszyć będzie im jeden z najbardziej znanych MC na scenie muzyki elektronicznej, dobrze rozpoznawalny głos radiowy na Wyspach – Dynamite MC.

Z kolei do składu Natural Stage dołączył dobrze znany festiwalowej publiczności i związany z imprezą od samego początku Paxon. Podczas pierwszej edycji pojawił się na scenie z Natural Dread Killaz, teraz wystąpi już własnym materiałem w towarzystwie Yanaza i DJ Liquida. Drugim ujawnionym artystą jest najbardziej utytułowany i uznany niemiecki soundsystem – Pow Pow Movement. Jako pierwsi w latach 90-tych promowali dancehall w rodzinnej Kolonii, stworzyli legendarne imprezy w niemieckim klubie Petit Prince, a w końcu założyli własną, bardzo prężną wytwórnię Pow Pow Productions.

Oczekiwania polskiej publiczności są coraz większe, otwartość organizatorów festiwali również powinna rosnąć. O pewnych zmianach i wprowadzeniu nowej jakości w proponowanej przez nas muzyce myśleliśmy od jakiegoś czasu, a 15 jubileuszowa edycja wydaje nam się do tego dobrą okazją – podkreślają organizatorzy.

One Love Music Festival 2018
Start: listopad 2018 roku
Wrocław, Hala Stulecia

Komentarze wyłączone.

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR