• 2018-07-28

Familijny spektakl Jacek i Placek z muzyką Lady Pank

28 lipca w Teatrze WARSawy odbędzie się muzyczny spektakl dla całej rodziny Jacek i Placek na tropie księżyca w reżyserii Agnieszki Płoszajskiej, do muzyki Jana Borysewicza.

„Jacek i Placek na tropie księżyca”, Teatr WARSawy (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Jacek i Placek na tropie księżyca”, Teatr WARSawy (źródło: materiały prasowe organizatora)

Dwaj krnąbrni bracia bliźniacy uciekają z domu, by odnaleźć swojego tatę zajętego pilnowaniem księżyca. Ruszają w pełną przygód podróż, podczas której będą musieli stawić czoła różnym przeciwnościom losu. Historia oparta jest na motywach powieści O dwóch takich, co ukradli księżyc Kornela Makuszyńskiego oraz piosenkach Lady Pank, z płyty o tym samym tytule. Zespół rockowy grający na żywo przeboje takie, jak Marchewkowe Pole, niezwykłe kostiumy, intrygujące postaci –  to wszystko w familijnej opowieści o dojrzewaniu i o tym, że poszukując szczęścia możemy nie dostrzec go tuż obok.

Spektakl wyreżyserowała Agnieszka Płoszajska, według scenariusza Emila Płoszajskiego, do muzyki Jana Borysewicza. Za scenografię i kostiumy odpowiedzialna jest Ewelina Miąsik. Wystąpili: Adam Mortas, Agnieszka Płoszajska/Kornelia Raniszewska, Bartłomiej Sudak Zespół MARHEAVY: Mateusz Gruszkowski/Wojciech Zadrużyński, Michał Rybka/Maciej Olesiński, Nikodem Wróbel/Rafał „Zwierzak” Zieliński.

Jacek i Placek na tropie księżyca, reż. Agnieszka Płoszajska
28 lipca 2018 roku, godz. 14.00
Teatr WARSawy

Komentarze wyłączone.