• 2018-07-20

Konkurs Diament meblarstwa 2019

Trwa konkurs Diament Meblarstwa 2019. Organizatorzy 13. edycji prestiżowego konkursu meblarskiego Diament Meblarstwa – Wydawnictwo meble.pl, wydawca miesięcznika Biznes meble.pl oraz Meble.pl S.A. – czekają na zgłoszenia.

„Diament meblarstwa”, Biznes meble (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Diament meblarstwa”, Biznes meble (źródło: materiały prasowe organizatora)

Zgłoszenia do 13. edycji przyjmowane są do 15 października 2018 roku tradycyjnie już w 21 kategoriach produktowych, w ramach których uczestnicy mają możliwość wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy. Natomiast w kategorii młody design studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą zgłaszać bezpłatnie swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

Wyboru zwycięzców dokona specjalnie powołane jury. W tym roku grono członków kapituły zasilili uznani architekci i dekoratorzy wnętrz. Aktualnie jury liczy ok. 100 osób, a w jego skład wchodzą wspomniani architekci, projektanci wnętrz, jak również designerzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Ocenie jurorów poddane zostaną wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność, zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia oraz ogólna prezencja produktu.
Oficjalne zakończenie konkursu i uroczyste wręczenie nagród zwycięskim firmom, odbędzie się w grudniu 2018 roku w Warszawie.

Diament meblarstwa 2019
Przyjmowanie zgłoszeń: do 15 października 2018 roku
Wydawnictwo meble.pl
miesięcznik Biznes meble.pl
Meble.pl S.A.

Komentarze wyłączone.