Lampa Bubbles od Puff–Buff

Marka Puff-Buff to ikona współczesnego designu, która bardzo lubi się ze światem mody. Dowodem tej niezwykłej przyjaźni są liczne współprace i niezwykłe projekty dla wielu znanych marek.

„Lampa Bubbles”, Puff–Buff (źródło: materiały prasowe producenta)

„Lampa Bubbles”, Puff–Buff (źródło: materiały prasowe producenta)

W ostatnim czasie, Anna Siedlecka i Radek Achramowicz mogą pochwalić się niestandardową realizacją stworzoną na bazie systemu Bubbles, która wypełniła wnętrze butiku August Pfuller we Frankfurcie. Lampa ma ponad trzy metry wysokości, co sprawia, że nie da się obok niej przejść obojętnie. To też jeden z najbardziej nietypowych projektów marki Puff-Buff. Trzymetrowa lampa składa się z prawie 300 bąbelków, a jej kształt wymagał opracowania odpowiedniej konstrukcji. Konstelacja Bubbles zawisła w samym centrum wnętrza.

Każdy projekt spoza standardowej oferty marki wymaga wiele pracy i kreatywności od designera. Jak mówi Anna Siedlecka:

„Każda nietypowa lampa to dla nas wyzwanie, a my bardzo lubimy wyzwania. W przypadku realizacji dla August Pfuller, efekt końcowy spodobał nam się tak bardzo, że identyczny model zaprezentowaliśmy podczas targów ICFF w Nowym Jorku. Nie wykluczamy wprowadzenia go do naszej stałej oferty” – dodaje.

Marka Puff-Buff chętnie podejmuje współpracę ze światem mody. Oprócz realizacji dla butiku August Pfuller we Frankfurcie, świetlne konstelacje Ani Siedleckiej i Radka Achramowicza były częścią pokazu mody marki MMC wiosna–lato 2018. Lampy stały się częścią wybiegu i uświetniły wydarzenie. Pneumatycznym oświetleniem zachwyciła się również marka Jamin Puech, producent eleganckich torebek. Bąbelkowe żyrandole zdobią ich butiki w Nowym Jorku, Tokio i Osace, a także zostały wykorzystane przez firmę podczas pokazu mody w ramach Paris Design Week.

Lampa Bubbles
Puff–Buff
proj. Anna Siedlecka, Radosław Achramowicz
Butik August Pfuller
Frankfurt

Komentarze wyłączone.