• 2018-07-17

Letnie koncerty w Pardon, To Tu.

Klubokawiarnia Pardon, To Tu przy Nowym Teatrze w Warszawie zaprasza na letnie koncerty. 25 lipca zagra mistrz Pandit Debashish Bhattacharya wraz ze swoją córką wokalistką Anandi i bratem Subhasis Bhattacharjee. 9 sierpnia odbędzie się klubowy koncert senegalsko-niemieckiego zespołu Mark Ernestus’Ndagga Rhythm Force. 14 sierpnia z kolei Marcin Masecki wykona dla was recital.

Debashish Bhattacharya (źródło: materiały prasowe organizatora)

Debashish Bhattacharya (źródło: materiały prasowe organizatora)

25 lipca zagra mistrz Pandit Debashish Bhattacharya wraz ze swoją córką wokalistką Anandi i bratem Subhasis Bhattacharjee grającym na tabli. Ale to nie wszystko. Tego wieczoru odbędzie się również drugi koncert, na którym u boku Debashish Bhattacharya wystąpią polski kontrabasista Wojtek Traczyk i perkusista Hubert Zemler – będzie to ich pierwsze koncertowe spotkanie i jednocześnie przedpremierowa zapowiedź płyty, która ukaże się wczesną jesienią 2018 roku. Na początku sierpnia  będzie miał miejsce jedyny i pierwszy w Polsce klubowy koncert senegalsko-niemieckiego zespołu Mark Ernestus’Ndagga Rhythm Force.

Kolejny koncert w letniej placówce przy Nowym Teatrze będzie pod wieloma względami wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że po ponad 3-letniej przerwie ten wybitny muzyk wystąpi ponownie w Pardon, To Tu ale też dlatego, że będzie to jego pierwszy solowy koncert na którym zagra na nowym fortepianie stworzonym specjalnie na jego potrzeby. 14 sierpnia recital znakomitego pianisty, enfant terrible – Marcina Maseckiego.

Koncerty w Pardon, To Tu
25 lipca oraz 9 i 14 sierpnia 2018 roku
Klubokawiarnia Pardon, To Tu w Warszawie

Komentarze wyłączone.