• 2018-07-14

Spencer Brown gościem specjalnym Above & Beyond

24-letni DJ i producent Spencer Brown będzie 28 października gościem specjalnym koncertu Above & Beyond w warszawskiej Progresji. Pomimo tego, że artysta jest na początku swojej kariery, współpracował już z wieloma uznanymi DJ-ami, m.in.: Above & Beyond, Armin van Buuren, Pete Tonga, Hardwell, Danny Howard, Seven Lions, Garetha Emery oraz Avicii.

Spencer Brown (źródło: materiały prasowe organizatora)

Spencer Brown (źródło: materiały prasowe organizatora)

Spencer Brown komponuje muzykę elektroniczną wybiegającą poza utarte dziś schematy. Jego twórczość to projekty daleko wychodzące w przyszłość, które przeciwstawiają się szybko zmieniającym się trendom w branży muzycznej. Sam
Spencer starannie i konsekwentnie realizuje swoje świeże spojrzenie progresywnej i awangardowej przestrzeni muzycznej. Dorobek artysty to połączenie autentyczności z dostępnością.

Above & Beyond odkryło Spencera Browna w 2014 roku dzięki debiutanckiemu wydaniu Chalice EP. Seria udanych EP-ek Browna wydanych w legendarnej wytwórni Anjunabeats doprowadziła w 2018 roku do wydania pierwszego albumu
artysty Illusion of Perfection. Wydawnictwo to, jest jego kreatywną odpowiedzią i twórczą reakcją na współczesną erę promowania komercyjnych singli radiowych, czego Spencer zdecydowanie unika.

Koncert Above & Beyond ze specjalnym udziałem Spencer’a Brown’a
28 października 2018 roku
Progresja, Warszawa

Komentarze wyłączone.