• 2018-07-14

Sharon Stone w komedii romantycznej Czego życzy sobie kobieta

Od 13 lipca w kinach Czego życzy sobie kobieta Susan Walter. W roli głównej zdobywczyni Złotego Globu  –  Sharon Stone. Aktorka znana jest m.in. z Kasyna Martina Scorsese oraz Nagiego Instynktu Paula Verhoeven’a.

„Czego życzy sobie kobieta”, reż. Susan Walter (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

„Czego życzy sobie kobieta”, reż. Susan Walter (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Senna Burges (Sharon Stone) jest projektantką mody, ale jej życie dalekie jest od wymarzonego ideału. Mimo, że umawia się z młodszymi mężczyznami – nie może znaleźć właściwego partnera, z którym chciałaby spędzić resztę życia. Nawet pomoc w poznawaniu nowych kandydatów, którą zajmuje się jej najlepsza przyjaciółka nie przynosi oczekiwanego rezultatu. Wszystko się zmienia, gdy w dniu swoich urodzin poznaje przystojnego Adama (Tony Goldwyn). Co prawda nie jest wymarzonym przez bohaterkę sławnym aktorem, ani gwiazdą rocka, ale Senna znajduje w nim coś fascynującego. Kiedy spotkanie dobiega końca, oboje myślą, że już nigdy się nie zobaczą. Nic bardziej mylnego – dokładnie rok później, w dniu kolejnych urodzin Senny – ona i Adam wpadają na siebie ponownie. Czy tym razem im się uda? Życie, podobnie jak urodzinowe prezenty – pełne jest niespodzianek.


Sharon Stone urodziła się w Meadville w stanie Pensylwiania. Ze względu na wysoki iloraz inteligencji (jej IQ to 154!) poszła do szkoły już w wieku 5 lat. W 1975 roku rozpoczęła karierę modelki (wystąpiła w reklamach Burger Kinga i Maybelline). Mimo, że modelingu nie wspomina zbyt dobrze, to jednak zarobione pieniądze pozwoliły jej rozwijać się w tym, o czym naprawdę marzyła – aktorstwie.

Czego życzy sobie kobieta, reż. Susan Walter
Premiera: 13 lipca 2018 roku
Kino Świat

Komentarze wyłączone.