• 2018-06-27

Powiedz Sì Andrei Bocellemu

Po 14 latach przerwy Andrea Bocelli wydaje całkowicie nowy album.  to celebracja miłości, rodziny, wiary i nadziei. Pierwszy singiel promujący wydawnictwo już trafił do sieci. Cała płyta dostępna będzie od 26 października.

Andrea Bocelli, „Sì” (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Andrea Bocelli, „Sì” (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Światowej sławy tenor w ostatnim czasie zaskoczył swoich fanów dwukrotnie: występem w towarzystwie Eda Sheerana na londyńskim stadionie Wembley oraz ogłoszeniem wydania swojej nowej płyty . Pierwszy singiel promujący wydawnictwo – If Only trafił właśnie na muzyczny rynek.

Andrea Bocelli skromnie zaprzecza swojemu statusowi jednej z największych gwiazd muzyki klasycznej na świecie. Artysta śpiewał dla papieży, prezydentów, członków rodziny królewskiej, występował w wielu największych salach koncertowych i operowych świata, sprzedał także 80 milionów płyt. Jego ostatni album ukazuje powrót wokalisty do korzeni. Jest to niezwykle intymna kolekcja piosenek, które celebrują miłość, wiarę i rodzinę. Krążek został nagrany w domu artysty we Włoszech, z kolei produkcją zajął się legendarny Bob Ezrin (Pink Floyd, Lou Reed).

Andrea Bocelli,
Premiera: 26 października 2018 roku
Decca Records

Komentarze wyłączone.

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR