• 2018-06-22

To oni wystawili się w CSW Toruń

22 czerwca odbędzie się wernisaż wystaw laureatów konkursu Wystaw się w CSW 2017, którymi są Agnieszka Fiejka i Remigiusz Koniecko.

Remigiusz Koniecko (źródło: materiały prasowe organizatora)

Remigiusz Koniecko (źródło: materiały prasowe organizatora)

Więcej o wystawie można przeczytać w artykule wystawa laureatów konkursu Wystaw się w CSW 2017 w serwisie Wydarzenia.o.pl.

O artystach:

Agnieszka Fiejka – artystka wizualna, fotografka, aktywistka, edukatorka, mama. Ukończyła Wydział Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. W swojej sztuce porusza wątki cierpienia, osamotnienia, macierzyństwa, społecznych ról kobiety. Tworzy sztukę intymną i kobiecą. Na co dzień zajmuje się także fotografią reportażową i edukacją. Współpracuje m.in. z Międzynarodowym Centrum Kultury, Krakowską Fundacją Filmową, Netia OFF Camera. Współzałożycielka Kolektywu FLU Grypa Twórcza. Aktywistka na rzecz praw kobiet, współorganizatorka krakowskich Czarnych Protestów, współzałożycielka Stowarzyszenia (S)Prawa Kobiet.

Remigiusz Koniecko – urodzony w 1977 r. Absolwent Wydziału Komunikacji Multimedialnej Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Podczas studiów rozpoczął autorski cykl Przestrzenie formalne, który wynikał z jego zainteresowań przestrzenią egzystencjalną. W swoich fotografiach odwołuje się zarówno do formy jak i funkcji architektury, próbując stworzyć swój własny model widzenia przestrzeni. Obronił doktorat w Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Zajmuje się fotografią od strony twórczej i dydaktycznej.

Wystawy laureatów Wystaw się w CSW 2017
Agnieszka Fiejka. Droga mleczna | Remigiusz Koniecko. Anatomia miasta 
Opieka merytoryczna: Dział Edukacji CSW
Od 22 czerwca do 22 lipca 2018 roku
Wernisaż wystaw: 22 czerwca 2018 roku, godz. 19.00
Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu

Komentarze wyłączone.