• 2018-06-22

JMSN zapowiada nowy album i trasę koncertową

19 czerwca JMSN przedstawił światu swoje kolejne dziecko – Talk is Cheap – czyli drugą do tej pory cząstkę nadchodzącego albumu Velvet, który ukaże się we wrześniu. Ogłoszona została również trasa koncertowa po USA i Europie.

JMSN, „Talk is Cheap” (źródło: materiały prasowe wydawcy)

JMSN, „Talk is Cheap” (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Talk is Cheap z pewnością uplasuje się na wszelkich playlistach z hashtagiem „sexy summer” dzięki pulsującemu z gorąca groove’owi, który idealnie balansuje odświeżający falset JMSNa. Wszystko dosmaczone jest rapowanymi wstawkami Joeya Fattsa, akcentującymi przekaz utworu – frustrację JMSNa fałszywymi rozmowami i obietnicami bez pokrycia. Wyobraź sobie, że jedziesz kabrio, po skąpanej w słońcu Kaliforni, a obok przewija się piękny Pacyfik – to właśnie ten kawałek będziesz sobie na okrągło puszczać.

I po raz kolejny JMSN nie pozwolił sobie pomóc – sam napisał, nagrał, wyprodukował i zmiksował Talk is Cheap w swoim dobrze już znanym studiu White Room Studios. Drugi singiel artysty przygotowuje nas na to, czego możemy spodziewać się po długo wyczekiwanym następcy albumu z 2017 – Whatever Makes U Happy. Ten muzyczny rozdział zatytuowany Velvet z pewnością wyznaczy standardy nadchodzącej erze aksamitnych rytmów R&B i soulu.

JMSN, Talk is Cheap
Premiera: 19 czerwca 2018 roku
Loco Motion Agency

Komentarze wyłączone.