• 2018-06-21

Oly. prezentuje nową piosenkę

Singiel, zatytułowany Mapa naszych miejsc zapowiada drugi album Oly. To piosenka z nutą nostalgii za analogowym światem deskorolki, nocną jazdą rowerem po mieście, nastoletnią miłością, przyjaźnią i chęcią odnalezienia swojej własnej prawdy o życiu.

Oly., „Mapa naszych miejsc” (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Oly., „Mapa naszych miejsc” (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Jest pierwszym albo ostatnim dniem wakacji, wejściem w nieznane, wspomnieniami z czasów boomu na Midnight City’ M83. Jest tęskniącą opowieścią o przedmieściach, złotej godzinie i czasach, kiedy Facebook i Instagram nie były jeszcze nieodłączną częścią życia.

To piosenka refleksyjna, ale nie smutna. Tęsknota za tym, co było daje nam poczucie ciągłości i znaczenia w teraźniejszym życiu, buduje pomost miedzy przeszłym, a teraźniejszym „ja”.

Autorką słów i muzyki jest Oly. W nagraniach oprócz Oly. wziął udział Andrzej Konieczny, odpowiedzialny również za aranżację, produkcję i miks. Do piosenki powstał teledysk autorstwa Pawła Prewenckiego z Fifne Studio, który opracował innowacyjną technikę operatorską, wykorzystaną podczas zdjęć. W teledysku wystąpił cały zespół Oly.

Oly., Mapa naszych miejsc
Premiera: 18 czerwca 2018 roku
Wydawca: NEXTPOP

Komentarze wyłączone.