Pola Rise zwiastuje Halfway Festival

7 czerwca w Warszawie, w Cudzie nad Wisłą, odbędzie się koncert promujący 7. edycję Halfway Festival. Wystąpi Pola Rise – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka.

Pola Rise (źródło: materiały prasowe organizatora)

Pola Rise (źródło: materiały prasowe organizatora)

Do tegorocznej edycji białostockiego festiwalu został niecały miesiąc – Halfway rusza już 29 czerwca. Lecz nim wystąpią m.in. Low, Villagers, The Besnard Lakes, amiina i Jane Weaver, Halfway odwiedzi Warszawę, z grającą i śpiewającą Polą Rise. Artystka zadebiutowała w 2015 roku wydawnictwem The Power of Coincidence zacierając granice między electropopem, a muzyką alternatywną. Mimo krótkiego stażu na scenie porównuję się ją najlepszych – Bjork, Lykke Li czy Banks. Pola Rise, jako jedyna polska wykonawczyni została zaproszona do realizacji własnego Deezer Session, obok Eda Sheerana, Selah Sue czy London Grammar. Jej piosenka Did you sleep last night znalazła się na amerykańskiej składance BalconyTV, wśród najlepszych wykonań live z całego świata.

Halfway to festiwal odkryć i wzruszeń. Jedyny festiwal bez barierek, w trakcie którego artyści po występach dołączają do publiczności, wszyscy wspólnie celebrują najlepszą folkową i gitarową muzykę. Przez trzy dni na przełomie czerwca i lipca można zapomnieć o świecie, zanurzyć się w muzycznym kosmosie i poznać wspaniałych ludzi. Halfway Festival jest organizowany przez Operę i Filharmonię Podlaską – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku.

Pola Rise. 7. Halfway Festival
Festiwal: od 29 czerwca do 1 lipca 2018 roku
Koncert: 7 czerwca 2018 roku, godz. 20. 30
Klub Cud Nad Wisłą w Warszawie

Dodaj komentarz