runforrest

runforrest pojawił się znikąd. Pisze własne piosenki, a jakość i dojrzałość jego poezji są bardzo dobrze ugruntowane jak na tak młody wiek. Podobnie z jego śpiewem i panowaniem nad głosem. Artystę już niebawem będzie można usłyszeć na żywo w stolicy Małopolski.

runforrest (źródło: materiały prasowe)

runforrest (źródło: materiały prasowe)

Każdy jego koncert spotyka się z niesamowicie pozytywnym odbiorem. Ma za sobą bardzo udany występ podczas Enea Spring Break 2017 w Poznaniu, Opole Songwriters Festival, Czad Festiwal oraz Sofar Sounds Kraków i Sofar Sounds Warsaw. Latem 2017 wziął udział w Fama Festiwal w Świnoujściu, występował także między innymi przed Kortezem, Public Service Broadcasting (UK) i Mani Orrason (IS). Do sukcesów należy dopisać również miano laureata krakowskiego Festiwalu MILA 2015 oraz Finalisty Przeglądu Zespołów Bluesroads 2016.

10 listopada ukazał się jego debiutancki minialbum zatytułowany po prostu runforrest, na którym znalazło się pięć utworów. Materiał wielokrotnie gościł na antenie Programu III Polskiego Radia, a sam Piotr Stelmach określił go mianem jednego z najciekawszych polskich wydawnictw końcówki 2017 roku.

EPka w wersji cyfrowej dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz w wersji fizycznej podczas koncertów.

runforrest
2 czerwca 2018 roku
Plac Szczepański w Krakowie (w ramach 11. Festiwalu Muzyki Filmowej)

Dodaj komentarz