• 2018-05-26

Nadchodzi kolejne muzyczne uzależnienie: Maggie Rogers

Fallingwater zostało wyprodukowane przez Rostama Batrmanglija (eks-Vampire Weekend) i samą Meggie Rogers. Teledysk do utworu zadebiutuje w przyszłym tygodniu.

Maggie Rogers (źródło: materiały prasowe)

Maggie Rogers (źródło: materiały prasowe)

Przy okazji premiery Fallingwater Maggie opublikowała list do fanów, w którym opowiada, jak powstała piosenka:

Wszystko zaczęło się w 2016 roku w moim mieszkaniu na Brooklynie. W Rostamie odnalazłam prawdziwego partnera i przyjaciela, jego twórczość zawsze inspirowała mnie w mojej muzycznej drodze. Wspólnie napisaliśmy i wyprodukowaliśmy ten kawałek. Przez ostatnie dwa lata udało mi się odnaleźć własny, silny głos. Nauczyłam się też, że melodie przychodzą do mnie we śnie.


Maggie Rogers to producentka, songwriterka i wokalistka pochodząca z Easton w stanie Maryland. Studiowała na prestiżowej Tisch School of the Arts. Debiutancki singiel Alaska trafił na 1. miejsce listy Spotify Viral 50 w 23 krajach. Dzięki 80 mln streamów na całym świecie, Rogers znalazła się w zestawieniu Best of 2016 przygotowanym przez Spotify. Jej debiutancka EP-ka Now That The Light is Fading ukazała się w 2017 roku i była pozytywnie oceniona przez dziennikarzy znanych magazynów i portali muzycznych.

Maggie Rogers, Fallingwater
Premiera singla: 23 maja 2018 roku

Dodaj komentarz