• 2018-05-25

Sonbird w składzie Rock In Summer Festival

Po trzyletniej przerwie letni festiwal Rock In Summer wraca do Parku Sowińskiego w Warszawie. Tegoroczna edycja odbędzie się 15 sierpnia. Sonbird jako jedyny skład z Polski zagra na festiwalu obok zagranicznych gości: Nothing But Thieves, Cigarettes After Sex, Borns i Welshly Arms.

Rock In Summer Festival (źródło: materiały prasowe organizatora)

Rock In Summer Festival (źródło: materiały prasowe organizatora)

Czterech chłopaków z Żywca, których dotychczasowy dorobek sprowadza się do utworu Ląd oraz najnowszego singla Głodny i szybko zapracowanej opinii świetnego zespołu koncertowego. Ich debiutancka płyta – której możemy spodziewać się jeszcze w tym roku – zapewne wyniesie zespół wysoko. Cała tajemnica polega na zgrabnych, indierockowych piosenkach, wykonanych z rzadko spotykanym zaangażowaniem. Fani James czy Travis, ale też Myslovitz, na pewno docenią.

Zespół Sonbird rok 2018 rozpoczął z wyróżnieniem przyznanym przez 70. wybitnych dziennikarzy, bookerów i przedstawicieli branży muzycznej, którzy w Plebiscycie SANKI Gazety Wyborczej, okrzyknięli zespół Sonbird jednymi z dziesięciu najlepiej zapowiadających się artystów polskiej sceny muzycznej. Są także laureatami drugiej edycji Festiwalu Supportów.

Rock In Summer Festival
15 sierpnia 2018 roku
Park Sowińskiego w Warszawie

Dodaj komentarz