Wykwitex. Projekt Sky is the Limit

Przestrzeń wirtualna to nieistniejące w sensie fizycznym otoczenie, składające się z plików, stron internetowych i aplikacji tworzących funkcjonalną całość. Ma charakter użytkowy, ale jest też w pewnym sensie tworem abstrakcyjnym, który można w dowolny sposób kreować i przetwarzać, dlatego Zarząd firmy Wykwitex postanowił właśnie w tym miejscu wybudować swój pierwszy wieżowiec WykwitexTower, który stanie się nie tylko główna siedzibą naszej firmy, ale również Twoim miejscem na ziemi.

„Sky is the Limit” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Sky is the Limit” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Projekt Sky is the Limit stawia pytanie o możliwość rezygnacji z przestrzeni fizycznej na rzecz przestrzeni wirtualnej i jest próbą fantazjowania o własnym miejscu. Przeniesienie działalności gospodarczej czy nawet instytucji kultury i ich zasobów w przestrzeń wirtualną może przynieść wiele pozytywnych zmian: m.in. obniżone koszty eksploatacji budynków oraz możliwe jest poszerzenie grona odbiorców.

Działalność naszej firmy i prezentowana oferta mają na celu wytworzenie nowego modelu biznesowego, który kapitalizuje potrzebę człowieka do posiadania własnej przestrzeni. Przedstawiamy ofertę dla osób prywatnych, firm, instytucji, start upów, inwestorów.

Wykwitex to grupa artystyczna z Wrocławia, która w swojej praktyce wykorzystuje język wizualny i kulturę pracy zaczerpniętą ze świata biznesu. Ich działalność ma na celu wytworzenie pola współpracy pomiędzy tymi sprzecznymi z pozoru światami. Takie zderzenie sprzyja innowacjom oraz skutkuje długoterminowym wzrostem wartości.

Członkowie Zarządu Firmy Wykwitex: Karolina Balcer, Janusz Czyżewicz, Jagoda Dobecka, Miłosz Flis, Martyna Muth, Iwona Ogrodzka, Anita Welter

Wykwitex. Projekt Sky is the Limit 
Od 19 maja do 30 sierpnia 2018 roku
Otwarcie: 19 maja 2018 roku, godz.19.00
Art Walk, Plac Europejski 1 w Warszawie

Dodaj komentarz