• 2018-05-15

Tribute to ZZ TOP w Starym Klasztorze

Cykl Gitarowe Przeboje Wszech Czasów zaprasza na spotkanie z muzyką kolejnej legendy. 18 maja w Sali Gotyckiej wrocławskiego Starego Klasztoru w koncercie Tribute to ZZ TOP wystąpi zespół ZZ Copy z Węgier.

ZZ Copy (źródło: materiały prasowe organizatora)

ZZ Copy (źródło: materiały prasowe organizatora)

Prawie pięćdziesiąt lat po założeniu ZZ TOP, coraz więcej osób na Węgrzech może częściej usłyszeć ich hity. Stało się tak dzięki trzem węgierskim kowbojom, którzy w 2012 roku w hołdzie dla „brodaczy” założyli swój zespół ZZ Copy. Najlepszy tribute band ZZ TOP zamierza teraz podbić Polskę.

ZZ Copy w pełni i autentycznie odzwierciedlają zarówno muzykę, jak i wygląd kultowego zespołu ZZ TOP. Ich muzyka jest doskonałym wyborem na festiwal muzyczny, do samochodu i do klubu. ZZ Copy cieszą się popularnością wśród szerokiej publiczności, grają niezliczoną ilość koncertów i są zapraszani ponownie do miejsc, w których wystąpili. Godni oryginalnych wykonawców zadebiutowali na jednym z największych węgierskich festiwali – Harley Davidson Festival. Niespodziewany sukces wyznaczył zespołowi ścieżkę i rozwinął jego dalszą karierę. Po tym sukcesie członkowie kontynuowali swoje występy z jeszcze większym entuzjazmem i obecnie ZZ Copy jest rozpoznawalnym zespołem z ogromną ilością fanów w każdym przedziale wiekowym.

Tribute to ZZ TOP
w wykonaniu ZZ Copy
18 maja 2018 roku o godzinie 20.00
Stary Klasztor we Wrocławiu

Dodaj komentarz