Bęc Zmiana na Warszawskich Targach Książki

Francuski bestsellerowy komiks kobiecy Tupeciary, najnowszy leksykon polskiej urbanizacji Dwa tysiące Łukasza Drozdy oraz kolekcjonerska seria kubków miejskich – to tylko część atrakcji przygotowanych przez fundację Bęc Zmiana na Warszawskie Targi Książki, które odbędą się w dniach od 17 do 20 maja na PGE Narodowym, Prócz nowości wydawniczych i miejskich gadżetów będzie możliwość spotkania się z autorami, dystrybutorem oraz wydawcą.

Książki Fundacji Bęc Zmiana (źródło: materiały prasowe)

Książki Fundacji Bęc Zmiana (źródło: materiały prasowe)

Na jednych z największych targów książki w Polsce Fundacja Bęc Zmiana zaprezentuje swoje nowości wydawnicze m.in. Chaos Warszawa Joanny Kusiak, Przyszłość do zbudowania Emilii Kiecko oraz Prawda jest konkretna pod redakcją Floriana Malzachera. Oprócz prezentacji premier i hitów wydawniczych odbędą się również spotkania z autorami m.in. Łukaszem Drozdą, Magdą Szcześniak, Agnieszką Sosnowską czy Łukaszem Zarembą, a także z wydawcą oraz dystrybutorem, co może zainteresować nowych autorów i inne oficyny wydawnicze. Dodatkowo Bęc Zmiana wystawi swoje kultowe gadżety ze sklepu przy Mokotowskiej – będą tzw. „pakiety miejskie”, czyli kubek Mam Sama oraz książka o mieście.

Wśród tegorocznych nowości oraz hitów Bęc Zmiany pojawi się Kapitalizm. Historia krótkiego trwania Kacpra Pobłockiego, która walczy w finale konkursu Economicus 2018 na najlepszą książkę ekonomiczno-biznesową na polskim rynku wydawniczym. Pozostałe pozycje Bęc Zmiany i zaprzyjaźnionych wydawnictw, które dostępne będą podczas Targów to m.in.: Tupeciary. O kobietach, które wzięły los we własne ręce, Chaos Warszawa, Przyszłość do zbudowania. Futurologia i architektura w PRL, Dwa tysiące. Instrukcja Obsługi polskiej urbanizacji w XXI wieku, a także nowości o architekturze, drzewach, przestrzeni miejskiej, estetyce ogrodu (m.in. Centrum Architektury, Wydawnictwo EMG, Wysoki Zamek, Officyna) oraz bestsellery: Oczy skóry i Myśląca dłoń Instytutu Architektury. Nie zabraknie też tematów związanych z modą, projektowaniem w kontekście transformacji systemowej w Polsce (m.in. Fundacja Kultura Miejsca), a także publikacji o sztuce, fotografii oraz nowości Wydawnictwa Lokator.

Poza dyżurami z autografem autorów Bęc Zmiany można będzie spotkać się także z:
• Bogną Świątkowską, prezeską fundacji oraz wydawnictwa Bęc Zmiana – w dniach 17 i 18 maja w godzinach 11.00 – 14.00;
• Paulą Pytel, szefową dystrybucji Bęc Zmiana – od 17 do 20 maja w godz. 13.00 – 20.00.

Więcej informacji na profilu Fundacji Bęc Zmiana na Facebooku.

Bęc Zmiana na Warszawskich Targach Książki
Od 17 do 20 maja 2018 roku
PGE Narodowy w Warszawie

Dodaj komentarz