Sofar Sounds Kraków

Sofar Sounds to międzynarodowy projekt, którego ideą jest organizacja kameralnych koncertów w nietypowych miejscach. Zaproszeni goście do samego końca nie wiedzą gdzie dokładnie odbędzie się wydarzenie, przez co charakter całego pomysłu jest otoczony wielką tajemnicą. Kolejna odsłona tego globalnego projektu koncertowego odbędzie się 12 maja w Krakowie.

Sofar Sounds Kraków (źródło: materiały prasowe organizatora)

Sofar Sounds Kraków (źródło: materiały prasowe organizatora)

Idea, która drzemie w naszych sercach, bije głośno w rytmie dobrej muzyki i robimy wszystko co w naszych siłach, aby do projektu dołączyły kolejne osoby, które kochają muzykę tak samo jak my – przyznaje zespół Sofar Sounds Kraków.

Sofar Sounds w pigułce:

Sofar Sounds to realizacja idei współuczestnictwa odbiorcy muzyki z artystą. W mieszkaniu, kawiarni, biurze czy galerii sztuki grupa wtajemniczonych osób spotyka się, aby w kameralnym miejscu wysłuchać akustycznych koncertów. Bariery pomiędzy wykonawcami a publicznością są przełamywane, mając w sobie dozę wyjątkowości, która buduje więzi i poszerza muzyczną świadomość.

Sofar Sounds powstało w 2009 roku w Londynie, będąc projektem Rafe’a Offera i Rocky’ego Starta. Dotychczas inicjatywa dotarła do 327 miast w ponad 60 krajach, Kraków dołączył w 2016 roku.

Sofar Sounds Kraków
12 maja 2018 roku
Kraków

Dodaj komentarz