• 2018-05-09

Nowy album Ruth Kolevy

Bułgarska piosenkarka i tekściarka Ruth Koleva powraca na muzyczne salony ze swoim drugim studyjnym albumem pt. Confidence. Truth, który w Polsce jest już dostępny dzięki wytwórni Mystic Production.

Ruth Koleva, „Confidence. Truth” (źródło: materiały prasowe)

Ruth Koleva, „Confidence. Truth” (źródło: materiały prasowe)

Ta mikstura, złożona z bardzo osobistych utworów, idealnie wpisuje się w klimat współczesnego popu, oscylując wokół szerokiego wachlarza nastrojów – od pełnych westchnień wyznań na ucho, po epickie, tryskające euforia hymny. Ze szczypta łobuzerskich dęciaków na dokładkę.

Wyprodukowany przez jej współrodaka Gueorgiu Lineva z kalifornijskej grupy Kan Wakan, a napisany wspólnie ze wschodzącą gwiazdą Rachel Row, Jonahem Christianem (Stones Throw), Lindsay Olsen oraz SAIGO, Confidence. Truth brzmi, jakby bez trudu mógł zadomowić się zarówno w komercyjnych stacjach radiowych, jak i w prywatnych bibliotekach muzycznych.

Mimo, że jej korzenie sięgają takich gatunków jak soul i jazz, Koleva odkrywa tu nowa siebie. Brzmienie jest zdecydowanie mocne, ewokacyjne i bardzo płynne. Wyraźnie czuć w nim zwierciadło niespokojnego ducha i rozwoju artystki, flirtującej z przeszłością, konfrontującej się z demonami i czerpiącej radość z ponownego odszukania własnego ja.

Ruth Koleva, Confidence. Truth
Premiera: kwiecień 2018 roku
Mystic Production

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR