• 2018-04-28

Kasia Nosowska zapowiada nowy album

Ja pas! – to pierwszy singiel zapowiadający solowy album Katarzyny Nosowskiej, którego premiera planowana jest na jesień 2018 roku.

Katarzyna Nosowska, „Ja pas!” (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Katarzyna Nosowska, „Ja pas!” (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko HEY ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza.

Tym razem do współpracy został zaproszony Michał FOX Król, który odpowiedzialny jest za mocne elektroniczne brzmienie piosenki „Ja pas!”. Rozkręćcie głośność a noga sama pójdzie w ruch.

Katarzyna Nosowska o swoim nowym singlu:

Rok 2018, z rożnych względów jest inny niż poprzednie. Hey odpoczywa, postanowiłam więc ten czas przeznaczyć na ruchy niepodległościowe. Prezentuję Wam dziś pierwszą piosenkę z płyty, która ukaże się jesienią. Tym razem zmieszam krew z Michałem FOX’em Królem, co oznacza, że słowa wystąpią w duecie z innymi niż dotąd dźwiękami. Starsza pani zaprasza do wyrażenia ekspresji poprzez ruch.

Katarzyna Nosowska, Ja pas!
Premiera singla: 26 kwietnia 2018 roku
Premiera albumu: jesień 2018 roku
Wydawca: Kayax Music

Dodaj komentarz