• 2018-04-26

Miliony dla Stevena Wilsona

5 piosenek z To The Bone osiągnęła już ponad milion odtworzeń na Spotify, a w przypadku Pariah liczba ta przekroczyła już 2 miliony. Steven Wilson podbija nie tylko listy sprzedażowe na całym świecie, lecz również rankingi notowań na portalach streamingowych.

Steven Wilson (źródło: materiały prasowe)

Steven Wilson (źródło: materiały prasowe)

Jako osoba głęboko wierząca w muzykę w jej postaci fizycznej jeszcze do niedawna opierałem się udostępnianiu swoich albumów w serwisach streamingowych. Teraz jednak moje odczucia nieco się zmieniają; w odniesieniu do streamingu jest wiele argumentów za i przeciw. Prawda jest jednak taka, że ci spośród nas, którzy tworzą i dzielą się muzyką, muszą zrozumieć, że istnieje teraz całe pokolenie słuchaczy, dla których muzyka niedostępna w serwisach streamingowych po prostu nie istnieje – komentuje Steven Wilson.

To The Bone to album będący ukłonem w stronę ambitnego, progresywnego popu z czasów młodości Stevena, dzieł takich jak So Petera Gabriela, Colour of Spring Talk Talk czy Seeds of Love Tears for Fears. Zachwycający zarówno brzmieniowo i kompozycyjnie, w warstwie lirycznej album To The Bone to jaskrawo naświetlony obraz niespokojnych czasów, w których żyjemy.

Steven Wilson
12 lipca 2018  roku
Organizator: Prestige MJM
Hala Stulecia we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR