• 2018-04-23

CARSKY prezentuje Make Me Pure

City Sounds zaprasza 8 maja do klubu muzycznego Stary Klasztor na promocyjny koncert. Paweł Karski, producent muzyczny znany jako Carsky, w kwietniu ruszył ze swoim solowym projektem i zaprezentował pierwszy singiel, zatytułowany Dreams, który przekroczył już liczbę 250 tysięcy odsłuchów na Spotify.

CARSKY (źródło: materiały prasowe organizatora)

CARSKY (źródło: materiały prasowe organizatora)

Od tego czasu artysta zagrał kilkadziesiąt live actów na terenie całej Polski (Wrocław, Warszawa, Kraków, Sopot, Gdańsk, Gdynia), wystąpił również podczas Opene’er 2017, a 22 września jako jeden ze zwycięzców konkursu, wystąpił ze swoim live actem podczas imprezy Blue Night By Absolut w warszawskim Studio Tęcza.

Drugim singlem z debiutanckiej EP-ki został utwór Pure, a kilka miesięcy temu poznaliśmy ostatni singiel Fragile. Dodatkowo, do Dreams oraz Fragile powstał mash-up klip, stworzony przez Improbros.

Teraz można już zapoznać się z całym materiałem przygotowanym przez Carsky’ego. EP-ka składa się z 6 utworów. Całość to połączenie slow beatu z klasycznymi brzmieniami i duchem lat 90-tych. Całość materiału skomponował Paweł Karski, natomiast w przy produkcji uczestniczył sam Stendek, który obecnie działa jako projekt LASY. On również odpowiedzialny jest za miks EP-ki. Za mastering odpowiada Bartosz Szczęsny, obecnie związany z projektem Rebeka.

Make Me Pure jest dostępna we wszystkich ważniejszych serwisach streamingowych: Tidal, Spotify, a także do kupienia między innymi na: iTunes, Google Play, Groove, Amazon.

CARSKY, Make Me Pure
8 maja 2018 roku o godzinie 20.30
Stary Klasztor we Wrocławiu

Dodaj komentarz