• 2018-04-20

Lao Che pod Dębowcem

12 maja na terenie obok hali pod Dębowcem obędzie się koncert Lao Che. Zespół zaprezentuje swój najnowszy materiał. Publiczność rozgrzeją Smoking Barrelz i dobrze znany lokalnej publiczności rock’n'rollowy zespół Diversity.

Lao Che (źródło: materiały prasowe)

Lao Che (źródło: materiały prasowe)

Zespół Lao Che promuje obecnie materiał pt. Wiedza o Społeczeństwie. Na nowej płycie zespół sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Tytułowa Wiedza o Społeczeństwie to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina.

Smoking Barrelz to chromatyczny duet z Krainy Czarów. Ich koncerty to synestezyjna podróż przez muzykę. Ubierają kombinezony kosmonautów, wsiadają do pastelowego statku i przenoszą ludzi do innego wymiaru. Niepowtarzalni i nietuzinkowi. Łączą elementy hip hop, funk, rock, psychedelic w jedną oryginalną całość.

Zespół Diversity skupia się na tworzeniu swojego autorskiego materiału, a to co tworzą najprościej nazwać Hard Rock’n'Rollem. Zespół posiada swój charakterystyczny, niezmienny, łatwo rozpoznawalny styl. Koncerty nie są po prostu odegranymi występami- są prawdziwą rock’n'rollową zabawą którą wielu już doceniło. W 2016 roku kapela wydała swój pierwszy album noszący tytuł Armatni Strzał. W roku 2017 grupa wystąpiła na jednym z największych muzycznych festiwali świata – Przystanku WOODSTOCK.

Lao Che
12 maja 2018 roku
Teren obok hali pod Dębowcem

Dodaj komentarz