• 2018-04-18

Changestwobowie na nowo wydany

Młodsza siostra kompilacji Davida Bowiego Changesonebowi, zatytułowana Changestwobowie, ukazała się sześć lat po części pierwszej w listopadzie 1981 roku. Przez lata (28 lat) nie była wznawiana na żadnym nośniku, stając się poszukiwaną pozycją przez fanów legendarnego artysty.

David Bowie, „Changesonebowie” (źródło: materiały prasowe wydawcy)

David Bowie, „Changesonebowie” (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Kolejna dobra wieść dla fanów i kolekcjonerów jest taka, że Changestwobowie ukaże się zarówno na CD, jak i na płycie analogowej. Będą mogli ją nabyć również miłośnicy słuchania muzyki z plików cyfrowych.

Składanka Changestwobowie to 10 piosenek Davida Bowiego. Wśród nich są zarówno single, które nie pojawiły się na części pierwszej kompilacji, czyli wydane po 1976 roku, jak i piosenki z wcześniejszych lat, których nie zamieszczono na Changesonebowie. Do tej drugiej grupy należą: Aladdin Sane (1913–1938–197?), Oh! You Pretty Things, Starman i 1984. Trzy późniejsze kompozycje, konkretnie Fashion, John, I’m Only Dancing (Again) i DJ znalazły się na wydawnictwie w wersjach singlowych. Piosenki pochodzą z albumów od Hunky Dory do Scary Monsters (And Super Creeps).

David Bowie, Changesonebowie
Premiera: 13 kwietnia 2018 roku
Warner Music Poland

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR