• 2018-04-14

Koncerty Front Row Heroes w Klubie RE

Trzy koncerty z cyklu Front Row Heroes odbędą się 16, 19 i 25 kwietnia w krakowskim Klubie RE. Wystąpią: Big|Brave z ARRM, Jamie Stewart (Xiu Xiu) solo i Sean Nicholas Savage.

BIG|BRAVE (źródło: materiały prasowe organizatora)

BIG|BRAVE (źródło: materiały prasowe organizatora)

Brzmienie BIG|BRAVE zdecydowanie przekracza poziom którego spodziewamy się po gitarowym trio (Robin Wattie, Mathieu Ball na gitarach i Louis-Alexandre Beauregard na perkusji. W tym składzie grają razem od 2012 roku) . Napięcie i oczekiwanie poprzedza w ich muzyce każdy kolejny wybuch, uderzający po uszach z wyjątkową precyzją. Tworzą coraz bardziej wyrafinowane kompozycje, przeciwstawiające minimalistyczną formę grzmiącym przesterom, starając się przesuwać granice brzmienia eksperymentalnego rocka i równocześnie pielęgnując radość w swojej muzyce.

Jamie Stewart. Po szalonym roku 2017, który stał pod znakiem światowej trasy promującej najnowszy album Xiu Xiu Forget (w tym 4 koncerty w Polsce), występów z duetem HEXA, który tworzy z Lawrencem English (w tym koncert na OFF Festival) oraz kontynuacji projektu The Music Of Twin Peaks, Jamie Stewart wraca, by tym razem spotkać się ze słuchaczami w intymnych okolicznościach podczas występów solo.

Sean Nicholas Savage. Po wydaniu wielu kaset w swojej karierze, ambicje Sean’a Nicholas’a Savage sięgają poza konwencjonalne realia branży muzycznej i są związane z potrzebami serca i duchowością. Życie wewnątrz piosenki. Na jawie i w snach. Artysta przyjedzie do Polski promować nową płytę Yummycoma.

BIG|BRAVE, Jamie Stewart, Sean Nicholas Savage
16, 19, 25 kwietnia 2018 roku, godz. 20.00
Klub RE w Krakowie

Dodaj komentarz