• 2018-04-13

Mgła zapowiada Lęk

Lęk to nowy projekt Tomasza „Mioda” Mioduszewskiego, współtwórcy zespołu Jamal oraz Kuby Galińskiego, muzyka i producenta znanego m.in. ze współpracy z Anią Dąbrowską, Anią Rusowicz i Kortezem. Singiel Mgła zapowiada zbliżającą się płytę zespołu.

Lęk, „Mgła” (materiał prasowe wytwórni)

Lęk, „Mgła” (materiał prasowe wytwórni)

Lęk Władysław – bokser wagi średniej, wychowanek BKS Odwaga, juniorski reprezentant Polski i mistrz makroregionu romantycznego. Zdobywca siedmiu czwartych miejsc w turniejach rangi mistrzowskiej. Reprezentował również barwy Sparty Trzysta oraz KS Waleczni. Kontuzja ręki odniesiona podczas treningu uniemożliwiła mu dalszą karierę. Zapamiętany jako pięściarz dysponujący znakomitym refleksem. Poza ringiem oddawał się lekturze dzieł Platona oraz grywał w zespole na gitarze rytmicznej. Pierwszym efektem tej muzycznej pasji jest singiel Mgła, do którego można już oglądać teledysk.

Piosenki, które znalazły się na zbliżającej się płycie zespołu to wymagający pop, zagrany z nerwem i niemal rockowym pazurem. Utwory o bardzo różnej energii, również tej duchowej, spajają ciekawe aranżacje i charakterystyczny śpiew Mioda, opowiadającego historie, w których wielu bez trudu się odnajdzie.

Zespół swój pierwszy koncert zagra w Poznaniu podczas Spring Break Showcase Festival & Conference.

Lęk, premiera singla Mgła
Warner Music Poland

Dodaj komentarz