Śmierć Stalina na otwarcie 11. Netia OFF CAMERA

Mocna obsada, świetne dialogi i zabójcze żarty – to wszystko w prześmiewczym filmie producentów hitu Nietykalni, wyreżyserowanym przez nominowanego do Oscara Armando Innaucciego. Zaskakująca i świeża – tak kontrowersyjną Śmierć Stalina oceniali krytycy. Film, który został zakazany na terenie całej Rosji przez Ministerstwo Kultury, już 27 kwietnia otworzy 11.Netia OFF CAMERA.

Netia OFF CAMERA (źródło: materiały prasowe organizatora)

Netia OFF CAMERA (źródło: materiały prasowe organizatora)

W rolach głównych publiczność zobaczy między innymi: laureatów Złotych Globów – Steva Buscemiego i Jeffreya Tambora, członka legendarnej ekipy Monty Pythona – Michaela Palina, dziewczynę Bonda – Olgę Kurylenko oraz wielokrotnie nagradzanych Jasona Isaacsa i Paddego Considine’a. Szaleństwo totalitaryzmu zostanie obnażone w pełnej krasie.

„Śmierć Stalina” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Śmierć Stalina” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Tradycyjnie podczas gali otwarcia nie zabraknie akcentów muzycznych. W kinie Kijów. Centrum pojawi się Reni Jusis, która zachwyca nowym stylem i podejściem do muzyki. Charakterystyczny wokal ubrany w intrygujące i ciekawe brzmienie sprowadza jej występy do fantastycznej muzycznej przygody, którą przez kolejne wieczory kontynuować będą uczestnicy OFF SCENY – projektu muzycznego towarzyszącego tegorocznej edycji Festiwalu.

Wielbiciele seriali powinni zaznaczyć w kalendarzu daty od 1 do 3 maja. W ramach Canal+SerialCon publiczność spotka się z ulubionymi aktorami i pozna najciekawsze tendencje, które decydują o tym, co dzieje się na małym ekranie.

Od ponad dekady Festiwal łączy filmową refleksję z doświadczeniem akademickim, a w ramach Off Camera Pro Industry stwarza przestrzeń aktywnego networkingu i developmentu, okazję do pracy warsztatowej polskich aktorów z hollywoodzkimi reżyserami castingów.

11. Netia OFF CAMERA
Od 27 kwietnia do 6 maja 2018 roku
Kraków

Dodaj komentarz