The Kelly Family – We Got Love

8 kwietnia w krakowskiej Tauron Arenie, w ramach europejskiej trasy, odbył się wyczekiwany przez fanów koncert The Kelly Family. Paul, Jimmy, Angelo, Kathy, Patricia i Joel Kelly zaprezentowali największe przeboje sięgające początków ich kariery oraz utwory z nowej płyty, które były podstawą trasy We Got Love.

The Kelly Family, fot. Natalia Fijałkowska (źródło: dzięki uprzejmości autorki)

The Kelly Family, fot. Natalia Fijałkowska (źródło: dzięki uprzejmości autorki)

Poza wspólnymi piosenkami każdy członek owej muzycznej rodziny miał okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne w solowych występach, czyniąc tym samym koncert ciekawym i różnorodnym. W ciągu trzech dni, zespół zagrał w trzech polskich miastach – Gdańsku, Łodzi i Krakowie, a każdy z tych koncertów cieszył się sporym zainteresowaniem publiczności, potwierdzając tym samym, że The Kelly Family zajmuje stałe miejsce w historii muzyki rozrywkowej. Pomimo wcześniejszych problemów i rozpadu zespołu, artyści powrócili ze zdwojoną siłą, by uszczęśliwiać fanów swoją twórczością.

Album We Got Love prezentuje dokładnie to, czego mogli spodziewać się miłośnicy legendarnej formacji. Jest to muzyczna podróż przez 40 lat historii zespołu, który dzięki autentyczności i pozytywnej energii zamienia swoje występy w ekstremalne przeżycie. Sprzedaż ich albumów biła rekordy, zdobyli kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt i ponad 50 najważniejszych nagród muzycznych. Odnieśli sukces na całym świecie, w tym w USA, RPA, Brazylii i Chinach.

Tekst: Natalia Fijałkowska

The Kelly Family, We Got Love
8 kwietnia 2018 roku
Tauron Arena w Krakowie

Dodaj komentarz