• 2018-04-12

Rock In Summer powraca

Po trzyletniej przerwie letni festiwal wraca do Parku Sowińskiego. Tegoroczna edycja odbędzie się 15 sierpnia. Na Rock In Summer 2018 zagrają m.in. Welshly Arms oraz BØRNS.

Welshly Arms (źródło: materiały prasowe)

Welshly Arms (źródło: materiały prasowe)

Welshly Arms podbili serca słuchaczy za sprawą singla Legendary. Sześcioosobowy zespół z Cleveland świetnie łączy alternatywny i garażowy rock spod znaku The Black Keys czy Jacka White’a z brzmieniami bluesowymi i gospel. 8 czerwca ukaże się nowy album zespołu zatytułowany No Place Is Home. Płytę promuje singiel Sanctuary.

Welshly Arms wydali EP-kę Legendary w sierpniu 2017 roku. Tytułowy utwór odsłuchano ponad 45 mln razy w Spotify. Piosenka pojawiła się w wielu reklamach, a także w zapowiedziach filmów i seriali.

BØRNS (źródło: materiały prasowe)

BØRNS (źródło: materiały prasowe)

BØRNS to 24-letni muzyk pochodzący z Michigan. Jak mówi sam BØRNS, mieszkając w Nowym Jorku tworzył utwory melancholijne, nostalgiczne, a Los Angeles zmienił jego kierunek twórczości. W 2012 roku zadebiutował EP-ką A Dream Between, dwa lata później wydał EP-kę Candy, a w październiku ubiegłego roku ukazał się jego pierwszy długogrający album zatytułowany Dopamine. Po wydaniu pierwszego pełnego wydawnictwa jego kariera przyspieszyła, Amerykanin wyruszył w trasę promującą najnowszy materiał. Na początku tego roku światło dzienne ujrzało najnowsze wydawnictwo BØRNS – album Blue Madonna, na którym w singlu God Save Our Young Blood usłyszeć można Lanę Del Rey.

Sprzedaż biletów na wydarzenie startuje 17 kwietnia.

Rock In Summer 2018
15 sierpnia 2018 roku
Park Sowińskiego w Warszawie

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR