• 2018-04-09

Powstał elementarz dla początkujących adeptów sztuk audiowizualnych

Jak wyprodukować dobry film mając do dyspozycji mikroskopijny budżet? Na co zwracać uwagę, żeby obraz miał szansę konkurować z zagranicznymi tytułami? Jak przygotować materiały o projekcie, by zainteresować producentów? Jak w nowoczesny sposób budować strategię promocji filmu? Jaką rolę mogą w niej odegrać festiwale filmowe?

Fot. Przemysław Skrzydło Wingpress, INTERFILMLAB na 16. CINEMAFORUM, wykład Zofii Horszczaruk (źródło: materiały prasowe organizatora)

Fot. Przemysław Skrzydło Wingpress, INTERFILMLAB na 16. Cinemaforum, wykład Zofii Horszczaruk (źródło: materiały prasowe organizatora)

Te i podobne pytania zadają sobie młodzi scenarzyści, reżyserzy, producenci, dystrybutorzy stawiający pierwsze kroki w branży. Cóż można zrobić lepszego, niż zadać je doświadczonym profesjonalistom? Taka idea przyświecała spotkaniom z cyklu INTERFILMLAB. Wskazówki ekspertów zebrał i przystępnie opisał Grzegorz Fortuna Jr. w publikacji, którą można bezpłatnie pobrać na stronie projektu.

Spotkania z cyklu INTERFILMLAB są inicjatywą Instytutu Kosmopolis Fundacji Nauki, Kultury i Edukacji. Odbywały się w 2017 roku podczas trzech festiwali filmowych: Kameralne Lato w Radomiu, WAMA Film Festival w Olsztynie i Cinemaforum w Warszawie.

Projekt INTERFILMLAB
Instytut Kosmopolis Fundacji Nauki, Kultury i Edukacji

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR