• 2018-04-06

Niesamowite przygody Rycerza Janka w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kwietniową odsłonę Rodzinnych Spotkań z Teatrem. Na scenie zagości Teatr Lalek Marka Żyły ze spektaklem Niesamowite przygody Rycerza Janka. Przedstawienie odbędzie się w niedzielę 29 kwietnia.

„Niesamowite przygody Rycerza Janka” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Niesamowite przygody Rycerza Janka” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wciągające i niesamowite przygody sympatycznego rycerza Janka, który z całych sił stara się być najlepszym rycerzem, dostarczą najmłodszym dobrej zabawy. Teatr Lalek stawia na bezpośredni kontakt z publicznością, dzięki czemu lalki są niemalże na wyciągnięcie ręki i każdy szczegół jest widoczny. Tym razem widzowie, zamiast zajęcia tradycyjnych foteli na widowni, zajmą miejsca na scenie sali widowiskowej. Przez to spotkanie z teatrem będzie jeszcze bardziej intensywne. Ilość miejsc na przedstawienie jest ograniczona.

Przed spektaklem, o godz. 15:00 odbędzie się bezpłatny cykl Bawmy się razem. Warsztaty, tym razem artystyczne, poprowadzi Tygiel Rozmaitości z Wodzisławia Śląskiego.

Zarówno sam spektakl, jak i artystyczne warsztaty z pewnością spodobają się najmłodszym odbiorcom naszej kulturalnej oferty – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Niesamowite przygody Rycerza Janka
29 kwietnia 2018 roku
Wodzisławskie Centrum Kultury w Wodzisławiu Śląskim

Komentarze (3) do artykułu “Niesamowite przygody Rycerza Janka w WCK”

  1. Jestem szczerze wzruszona zarówno pięknym spektaklem jak i piękną jego inicjatywą. Życzę wszystkim, byśmy za rok ponownie się spotkali już z Oliwią i Olkiem na widowni oczywiście! I tak już do końca świata! Brawo grupie teatralnej-wzruszyliście nas.Naprawdę.

  2. Amazing post dear.

  3. Amitythomas

    Oliwią i Olkiem na widowni oczywiście! I tak już do końca świata! Brawo grupie teatralnej-wzruszyliście nas.Naprawdę. http://123onlinegames.com/online-games-popular/

Dodaj komentarz