• 2018-04-04

Janusz Radek na Ethno Jazz Festivalu

Ethno Jazz Festival zaprasza 22 maja do Sali Gotyckiej we wrocławskim Starym Klasztorze na koncert Janusza Radka z zespołem. Publiczność usłyszy ulubione piosenki z całej twórczości artysty.

Janusz Radek (źródło: materiały prasowe organizatora)

Janusz Radek (źródło: materiały prasowe organizatora)

Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek odważnie zagłębiał się i poznawał coraz to nowsze muzyczne przestrzenie. W koncercie z zespołem w przystępny, poruszający, ale jednocześnie odkrywczy sposób przedstawia widzom dotychczasową drogę. Nie zabraknie więc utworów, które już od długich lat kojarzone są przez odbiorców z nazwiskiem Janusza Radka, takie jak Kiedy U-kochanieDziękuję za miłość, Groszki i róże, Na moście w Avignone czy wreszcie Dziwny jest ten świat i Domek bez adresu. Artysta zaprasza tym programem także do wspólnej podróży przez ostatnie projekty muzyczne. Znajdują się tam bowiem kompozycje, które dzięki magnetycznemu wokalowi Radka pozwalają słuchaczom doznać wyjątkowych emocji, ożywić najpiękniejsze wspomnienia i zapomnieć na chwilę o tym, co jest poza wybrzmiewającymi „tu i teraz” dźwiękami. W programie znajdzie się m.in. piosenka Żałuję każdego dnia bez Ciebie oraz kilka piosenek z kultowych już domówek- spotkań Janusza Radka z fanami na Facebooku.

Dzięki takiej muzycznej różnorodności programu, Januszowi z zespołem udaje się poruszyć widzów znużonych powtarzalnością muzyki popularnej, zachwycić odbiorców poszukujących oryginalności i świeżości w nowych aranżacjach najbardziej znanych utworów, jak również wzruszyć słuchaczy, którzy w trakcie koncertu pragną doświadczyć przede wszystkim wyjątkowych emocji.

Stwierdzenie, że koncerty Janusza Radka z zespołem są dla każdego, zakrawać może o banał. Jednak powracająca na jego koncerty publiczność to zarówno widzowie w różnym wieku, jak i słuchacze cechujący się różnymi gustami muzycznymi. Projekt powstał z myślą o publiczności różnorodnej, ciekawej muzycznych nowości. Jednak artysta nie zapomina także o tych odbiorcach, którzy od wielu lat, z niesłabnącym zachwytem wsłuchują się w jego najbardziej znane utwory.

Janusz Radek z zespołem
22 maja 2018 roku o godzinie 20.00
Stary Klasztor we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR