• 2018-04-04

Gypsy Orchestra w klubie Chmury

Po raz pierwszy w historii. Po raz pierwszy z orkiestrą. 6 kwietnia Gypsy and the Acid Queen wystąpi w warszawskim klubie Chmury w projekcie Gypsy Orchestra.

Gypsy and the Acid Queen (źródło: materiały prasowe)

Gypsy and the Acid Queen (źródło: materiały prasowe)

To ostatni przystanek przed premierą nowej płyty Gypsy and the Acid Queen #dni #miłości #noce #cudów. Gypsy pojawi się w towarzystwie creme de la creme polskiej sceny muzycznej, z tuzami gitary, mistrzami basu, bogami perkusji i królami techno, aby zagrać stare szlagiery oraz nowe premierowe piosenki z nadchodzącej (polskojęzycznej) płyty.

Muzyk zaprasza wszystkich do zapięcia spadochronów, odpięcia wrotek i wzięcia udziału w tej jedynej w swoim rodzaju orgii dźwięku.

Gypsy and the Acid Queen to pseudonim krakowskiego muzyka Kuby Jaworskiego. Wbrew temu, co sugeruje nazwa, nie znajdziemy żadnej queen w zespole. Jest tylko tajemniczy Gypsy.

Gypsy jest laureatem Festiwalu Fama 2016 w Świnoujściu, gdzie otrzymał Nagrodę im. Andrzeja Jakóbca. Ma na swoim koncie świetnie przyjęte występy, m.in. na Opole Songwriter Festival, czy City Sounds Showcase we Wrocławiu. W lutym 2017 wygrał plebiscyt jednego z portali muzycznych na NADZIEJE ROKU 2017. Aktualnie pracuje nad nowym polskojęzycznym albumem zatytułowanym Dni miłości Noce cudów.

Gypsy Orchestra
6 kwietnia 2018 roku
Klub Chmury w Warszawie

Dodaj komentarz