• 2018-03-28

Neena w Stodole

Neena to młoda, obecnie osiemnastoletnia wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. 24 kwietnia w ramach Open Stage w klubie Stodoła piosenkarka zaproponuje świeżą estetykę dźwięku, łączącego pop z muzyką alternatywną i elektroniczną.

Neena (źródło: materiały prasowe organizatora)

Neena (źródło: materiały prasowe organizatora)

Poprzednie produkcje artystki, Roses oraz Run zostały docenione przez słuchaczy, otrzymały miejsce na Liście Osobistej Piotra Metza w trzecim programie Polskiego Radia oraz szereg pozytywnych recenzji w mediach i portalach muzycznych.

W ciągu ostatnich dwóch lat Neena intensywnie pracowała nad nowym albumem, odkrywała nowe brzmienia i pisała utwory, które są jej podróżą w nowy wymiar, w nieznany jeszcze świat. Artystka przyznaje, że przywiązuje taką samą wagę do kompozycji, jak i tekstów, w których opisuje swój bardzo subiektywny, obraz współczesnego świata. W swojej twórczości odważa się stawiać pytania, z którymi, jak twierdzi, konfrontuje się młode pokolenie, wchodzące obecnie w dorosłość, próbujące odnaleźć się w zastanym hiper konsumpcjonistycznym i skonfliktowanym świecie.

Wraz z zespołem wystąpiła na festiwalu Opener 2017. W listopadzie 2017 roku został wydany pierwszy singiel The Game z debiutanckiej płyty o tajemniczym tytule Flipside, której premiera szykowana jest na ten rok.

Neena
24 kwietnia 2018 roku
Klub Stodoła w Warszawie

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR