Wieczór Hrabala

24 marca odbędzie się spotkanie z twórcami spektaklu Pociągi pod specjalnym nadzorem w reżyserii Jakuba Krofty. Wieczór Hrabala organizowany jest w ramach polsko-czeskiej wiosny literatury w Warszawie.

„Polsko-czeska wiosna literatury” plakat, Mazowiecki Instytut Kultury, Warszawa (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Polsko-czeska wiosna literatury” plakat, Mazowiecki Instytut Kultury, Warszawa (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wieczór Bohumila Hrabala, zorganizowany w 50. rocznicę jedynego w Polsce spotkania autorskiego pisarza , które odbyło się 7 marca 1968 roku w budynku przy ulicy Elektoralnej 12 w Warszawie – obecnej siedzibie Mazowieckiego Instytutu Kultury. O godzinie 19.00 rozpocznie się spektakl w reżyserii Jakuba Krofty pt. Pociągi pod specjalnym nadzorem – po spotkaniu widzowie będą mieli okazję porozmawiać zarówno z reżyserem, jak i pisarzem Januszem Andermanem. Rozmowę poprowadzi Aleksander Kaczorowski – tłumacz literatury czeskiej, autor książki biograficznej o Bohumilu Hrabalu.

Wieczór Hrabala
Wstęp z zaproszeniami
24 marca 2018 roku, godzina 19.00
Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy, Scena na Woli im. T. Łomnickiego
ul. Kasprzaka 22

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR