• 2018-03-15

Ruszyła IX edycja konkursu MEGAFON Radia Kraków

„Każdy kiedyś zaczyna i nie zawsze bywa łatwo. Ale zawsze warto …”. Wystartowała IX edycja MEGAFONU, konkursu dla młodych wykonawców z Małopolski. Radio Kraków czeka na zgłoszenia do 4 czerwca.

MEGAFON Radia Kraków (źródło: materiały prasowe organizatora)

MEGAFON Radia Kraków (źródło: materiały prasowe organizatora)

Zgłoszenia zawierające opis zespołu, zdjęcie i dwie mp3-ki można wysyłać na adres mailowy organizatora konkursu. Zespół, który wygra pojawi się na scenie przed szerszą publicznością 23 czerwca podczas Wianków – Święta Muzyki. Potem będzie szansa na zarejestrowanie kilku piosenek w studiu nagrań Radia Kraków. Spróbować nie zaszkodzi… Zwłaszcza, że zrobili to już znakomici laureaci wcześniejszych edycji MEGAFONU – SALK, Meeow czy Wicked Heads.

Zasady są proste. Z nadsyłanych zgłoszeń, jury złożone z dziennikarzy redakcji muzycznej Radia Kraków, wybiera uczestników konkursu, których utwory w programach Megafon prezentować będzie Agnieszka Barańska. W czerwcu wyłonionych zostanie 3 finalistów konkursu, którzy wystąpią podczas finałowego, plenerowego koncertu w ramach Wianków – Święta Muzyki. Nagroda dla zwycięzcy IX edycji MEGAFONU to także 20 godzin studia nagraniowego w Radiu Kraków.

MEGAFON Radia Kraków – konkurs
Termin zgłoszeń do: 4 czerwca 2018 roku

Dodaj komentarz