Wyspa Tamka otwiera drzwi

17 marca Wyspa Tamka znów uchyli drzwi swoich pracowni. Goście będą mogli przyjść, wziąć udział w warsztatach, spotkaniach i wieczornym afterparty. Pracownie, studia, galerie i sale prób przygotowały szereg atrakcji.

Dzień Otwarty na Tamce (źródło: materiały prasowe organizatora)

Dzień Otwarty na Tamce (źródło: materiały prasowe organizatora)

OKIME Studio od godziny 10.00 do 18.00 zaprasza na warsztaty set designu i fotografii modowej
(tworzenie scenografii w fotografii reklamowej), prowadzone przez Paulinę Płachecką z poznańskiego R2D2kolektyw oraz fotografii glamour, prowadzone przez Filipa Marka Zawadę. Następnie odbędzie się Chroma Key Session at OKIME Studio… czyli wariacje na green screenie.

YOBKO poprowadzi konsultacje związane z kreowaniem swojego wizerunku oraz warsztaty typograficzne, a Affekt A zaprasza na wystawę fotografii Marcina Watemborskiego i Bartosza Trybusa.

Z kolei Oak Stall zaprezentuje wystawę wtórnie użytych ubrań oraz zaprasza na warsztaty z przerabiania odzieży.

Wernisaż wystawy youarenotsafeanymore Alicji Łabądź będzie miał miejsce w Galerii u Agatki, gdzie odbędzie się też premiera zina pod tym samym tytułem, Zin jest pierwszą oficjalną publikacją od 8991 publishing i będzie można go nabyć podczas wernisażu.

Ekipa Rafał Kwiecień & Horsy STUDIO opowie o swoim procesie produkcji muzyki, o tym jak działają urządzenia studyjne, syntezatory, bitmaszyny. Rozmowy i wspólne granie przez kilka studyjnych roboczogodzin razem.

Wieczorem odbędzie się after party w towarzystwie ekip AFFEKT oraz Beat That Night.

Dzień Otwarty na Tamce
17 marca 2018 roku od godziny 16.00
Wyspa Tamka, Wrocław

Dodaj komentarz