• 2018-03-13

Targi Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka

Dziesiątki tysięcy książek, liczne spotkania autorskie i warsztaty – znamy już program 2. edycji Targów Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka!

Targi Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Targi Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Blisko siedemdziesięciu wystawców prezentujących najlepszą literaturę dla dzieci i design, goście specjalni – pisarze, ilustratorzy, psycholodzy, zabawa taneczna dla dużych i małych, występ teatralny oraz cztery wyjątkowe strefy warsztatowe. To wszystko wydarzy się w ramach drugiej edycji największego święta literatury dla najmłodszych – Targów Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka 2018, które odbędą się w Warszawie w dniach 17–18 marca. Wstęp na targi oraz udział w warsztatach są darmowe.

Andrzej Maleszka zabierze publiczność do krainy Magicznego drzewa, a Anna Dziewit-Meller w rozmowie z Marcinem Mellerem opowie o swojej bestsellerowej książce Damy, dziewuchy, dziewczyny. Szymon Radzimierski przedstawi kraj, który jest bohaterem jego najnowszej książki – Etiopię, a wszyscy fani serii Basia będą mogli podczas spotkania zadać nurtujące pytania autorkom – Zofii Staneckiej i Mariannie Oklejak. Na najmłodszych na scenie będzie czekał Pan Poeta, który opowie o Kurze co tyła na diecie. Odwiedzający targi wezmą udział w inspirujących rozmowach, wspólnym czytaniu, a także w uroczystości, na której zostaną wręczone nagrody w konkursie na Najlepszą Książkę Dziecięcą 2017 Przecinek i Kropka.

Organizatorem Targów Książki Dziecięcej jest Empik.

Targi Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka
17 i 18 marca 2018 roku, w godz. 10–18
Arkady Kubickiego, Pl. Zamkowy 4
Warszawa

 

Dodaj komentarz