• 2018-03-10

INTRO Festival – zbliża się V edycja

Wielogodzinny spektakl muzyki i światła, połączony z siłą kreacji obrazu, ciekawą scenerią i niezwykłą atmosferą odbędzie się 13 i 14 lipca w Raciborzu na dziedzińcu średniowiecznego zamku. To jedna z najciekawszych propozycji imprez tego typu w kraju.

INTRO Festival, Racibórz (źródło: materiały prasowe organizatora)

INTRO Festival, Racibórz (źródło: materiały prasowe organizatora)

INTRO Festival coraz mocniej eksponowany na polskiej mapie festiwalowej – w tym roku potrwa dwa dni. Już niebawem fani muzyki elektronicznej i nowych technologii poznają nazwiska tegorocznych artystów.

Jednak zanim to nastąpi, warto mieć świadomość, że INTRO Festival to jakościowo inny projekt w porównaniu to tych, które znają fani tego gatunku. To nie tylko dobra muzyka. Na wyjątkowość wydarzenia składa się także cała sceneria.

Przestrzenią w jakiej odbędzie się festiwal jest dziedziniec średniowiecznego odrestaurowanego Zamku Piastowskiego oraz nadodrzańskie bulwary, zaś elementem artystycznego wyrazu będą nie tylko dźwięki muzyki, ale niezwykle spektakularny mapping 3D gotyckiej kaplicy zamkowej. Wszystko to złoży się na niezwykłe połączenie historii ze współczesną technologią na najwyższym, europejskim poziomie.

Autor tekstu: Justyna Korzeniak

INTRO Festival – zbliża się V edycja
Od 13 do 14 lipca 2018 roku
Racibórz

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR