• 2018-03-07

Concordia Women

Concordia Women to cykliczny projekt od lat realizowany przez Concordię Design z okazji Dnia Kobiet. Do tej pory centrum designu zapraszało m.in. na charytatywny pokaz mody, kiermasz kosmetyków i mody od polskich, kreatywnych marek czy spotkania warsztatowe z inspirującymi kobiecymi osobowościami. W tym roku Dzień Kobiet w Concordii realizowany jest w ramach współpracy z Arena Design. Od 8 do 10 marca przewidziano szereg atrakcji – m.in. prapremierę nowej kolekcji Anny Orskiej oraz warsztaty Design Yourself.

„Vietnam by ORSKA” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Vietnam by ORSKA” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Projektantka Anna Orska zaprezentuje przedpremierowo nową kolekcję swojej biżuterii, która powstała dzięki inspiracjom przywiezionym z podróży do Wietnamu. Wieczór poprowadzi Katarzyna Briks. Goście poznają warsztat pracy projektantki, a w programie przewidziano dużo opowieści, fotografii, a także zmysłowych, smakowych przyjemności. Będzie również możliwość zakupu biżuterii z najnowszej kolacji.

Spotkanie ma charakter otwarty – aby dostać zaproszenie należy się zapisać, a następnie odebrać papierową wejściówkę w recepcji Concordii. Vietnam by ORSKA będzie początkiem cyklu Concordia Women. Projektantki, w ramach którego będzie można wziąć udział w wykładach i warsztatach poprowadzonych przez zaproszone projektantki. Concordia zapowiada już kolejne, wiosenne spotkanie z Agnieszką Bar – projektantką szkła.

„Design Yourself” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Design Yourself” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Podczas warsztatów Design Yourself Kinga Król, projektantka i twórczyni marki Confashion podpowie jak odnaleźć swój styl, dobrać kolory do swojej urody oraz stylizować. Projektantka podpowie, w jaki sposób tworzyć własne stylizacje, czego w nich unikać. Ważnym modułem każdego ze spotkań będzie także stylizacja i personalizacja swetra. Będzie można go ozdobić frędzlami, dżetami, taśmami – granice projektów będzie wyznaczać jedynie wyobraźnia.

Szczegółowe informacje na temat warsztatów znajdują się na stronie Concordia Design.

Warsztaty Design Yourself
10 marca 2018 roku o godzinie 11.00 i 14.00
Concordia Design w Poznaniu

Vietnam by ORSKA. Prapremiera nowej kolekcji Anny Orskiej
w cyklu Concordia Women. Projektantki
8 marca 2018 roku o godzinie 18.00
Concordia Design w Poznaniu

Dodaj komentarz