• 2018-02-22

Młodzi projektanci na Off-Fashion Store

Wola Park w Warszawie zaprasza na kolejną edycję Targów Mody Off-Fashion Store. Od 22 do 25 lutego młodzi projektanci zaprezentują swoje najnowsze kolekcje. Targi to również świetna okazja, by porozmawiać z nimi o trendach na zbliżający się sezon wiosenny.

Targi Mody Off-Fashion Store (źródło: materiały prasowe organizatora)

Targi Mody Off-Fashion Store (źródło: materiały prasowe organizatora)

Targi Mody w Wola Parku to nie lada gratka dla osób, które poszukują ciekawych projektów wykonanych z najwyższą dokładnością. Kolekcje obecnych na targach designerów charakteryzują się oryginalnością i nieszablonowym wzornictwem. Dostępny podczas wydarzenia asortyment produkowany jest w krótkich seriach, co nadaje projektom dodatkowej wartości.

Na targach zakupić będzie można ubrania, buty, torby oraz akcesoria. Swoje kolekcje zaprezentują m.in.: AYA, LuAna, Ooch, Lady Bag, Tashka, Dress You UP, Miapka Design, Leather Craft, More Fashion, Tabana, Anna Małyszek, LA WOMAN, Cocotier, Bags Philosophy, Biandalf, Spider and Wolf, Mira, LC Lucja, Drobiny Czasu, K.

Targi odbywać się będą w godzinach otwarcia Wola Parku tj. od czwartku do soboty w godzinach od 10.00 do 21.00, a w niedzielę do 20.00. Stoiska projektantów zlokalizowane będą na placu przy sklepach KappAhl i C&A.

Targi Mody Off-Fashion Store
Od 22 do 25 lutego 2018 roku
Wola Park w Warszawie

Dodaj komentarz