• 2018-02-20

PUFF-BUFF i Dzień Dobry Design we Wrocławiu

Innowacyjne systemy oświetleniowe projektowane przez Annę Siedlecką i Radka Achramowicza zaskakują, fascynują i wzbudzają pozytywne emocje na całym świecie – teraz nadszedł czas na zwiększenie rozpoznawalności marki we Wrocławiu. Już niedługo miasto nad Odrą wzbogaci się o nową ekspozycję z ekskluzywnym wyposażeniem wnętrz. W przestrzeni showroomu Vip-er Solutions zostaną zaprezentowane lampy marki Puff-Buff. Otwarcie ekspozycji zaplanowano na 22 lutego – w tym dniu na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych odbędzie się także wydarzenie towarzyszące: cykl spotkań z projektantami pod hasłem Dzień Dobry Design.

BIG PUFF (źródło: materiały prasowe)

BIG PUFF (źródło: materiały prasowe)

Przestrzeń nowo otwartej ekspozycji we wrocławskim showroomie wypełnią niezwykłe projekty od marki PUFF-BUFF. Zaprezentowane zostaną tam między innymi najnowsze plafony z serii BUBBLES, stojąca lampa BIG PINK, ostatnio nagrodzona GOOD DESIGN 2017 lampa BIG PUFF oraz wisząca ORCA.

Cieszymy się z możliwości współpracy z naszym nowym dystrybutorem. Liczymy, że nasze projekty podbiją serca mieszkańców Wrocławia, a marka stanie się jeszcze bardziej rozpoznawalna w tym regionie – mówi Radek Achramowicz, współzałożyciel marki PUFF-BUFF.

Otwarcie ekspozycji to również jedyna w swoim rodzaju okazja dla architektów, projektantów wnętrz, deweloperów i dostawców oświetlenia do spotkania z autorami prac, poznania ich historii i dyskusji o nowoczesnym designie.

„Dzień Dobry Design” (źródło: materiały prasowe)

„Dzień Dobry Design” (źródło: materiały prasowe)

Dodatkowo, 22 lutego, w dniu otwarcia ekspozycji, odbędzie się wydarzenie towarzyszące skierowane do studentów, przede wszystkim architektury wnętrz. Na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych zaplanowano cykl wykładów pod hasłem Dzień Dobry Design. Wśród prelegentów zaprezentują się między innymi przedstawiciele marki PUFF-BUFF. Podczas swojego wystąpienia pod tytułem PUFF-BUFF – lampy inne niż wszystkie Anna Siedlecka i Radek Achramowicz opowiedzą o historii powstania marki, wykorzystywanych technologiach oraz o źródłach inspiracji.

BUFF BUFF w Vip-er Solutions
Od 22 lutego 2018 roku
Wrocław

Dzień Dobry Design
22 lutego 2018 roku
Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR