• 2018-02-19

Bartosz Weber – nowy singiel i koncerty

Lado ABC zapowiada nowy byt w swojej wytwórni – a w zasadzie nowy byt w starym ciele – Bartosz Weber, założyciel grupy Baaba, prezentuje singiel i zaprasza na koncerty w lutym.

Bartosz Weber, fot. Kobas Laksa (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Bartosz Weber, fot. Kobas Laksa (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Bartosz Weber to nie nazwa zespołu, ani projektu. To solowy projekt Bartosza Webera i tu znowu bardziej można powiedzieć, czym nie jest, niż czym jest. Nie jest to techno, aczkolwiek jest to muzyka elektroniczna, można powiedzieć, że taneczna. Nie ma tu miejsca na komputer, jednakże częścią całości są brzmienia cyfrowe.

Bartosz Weber to założyciel i członek grup Baaba i Slalom, Mitch & Mitch, Warszawska Orkiestra Rozrywkowa, stowarzyszenia Lado ABC. Lider i kompozytor elektroniczno-jazzowego projektu Baaba, mającego na koncie 5 autorskich albumów, koncerty w klubach i na uznanych festiwalach w Polsce, Anglii, Niemczech, Rosji, we Francji i USA. W Mitch & Mitch gitarzysta, klawiszowiec, perkusista i samplerzysta. Z grupą nagrał 4 płyty, koncertował w Europie, Ameryce Południowej i Azji. Wraz z Bartłomiejem Tycińskim i Hubertem Zemlerem współtworzy grupę Slalom.

Bartosz Weber na żywo w lutym:

21. Warszawa, Ladom
22. Toruń, Kulturhauz
23. Gdańsk, Kolonia Artystów

Bartosz Weber
Premiera: 2 lutego 2018 roku
Lado ABC

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR