• 2018-02-16

Noise For Refugees zaprasza na koncert

Warszawski Noise For Refugees, Boo King i ADA Puławska, czyli Aktywny Dom Alternatywny, zapraszają 17 lutego na koncert, na którym wystąpi:  Torpur, Glamour, Protein i False Act.

Torpur, Glamour, Protein, False Act (źródło: materiały prasowe organizatora)

Torpur, Glamour, Protein, False Act (źródło: materiały prasowe organizatora)

Jak piszą organizatorzy koncertu: Torpur to chore trio z nadpsutego smogiem miasta; Glamour to hardcore/punk w brokacie. Kop na ryj heteronormatywnej polski, zaś Protein to paczka pięciu typa z rekomendacji Youth 2 Youth Records. xHardcorex jakim być powinien; oraz  False Act to po prostu post-punk z Torunia.

Będzie zatem okazja i potańczyć i potupać. Kasa z bramki zasila baki przyjezdnych skupin, a całą resztą Noise For Refugees wspiera inicjatywę Chleb i Sól, która:

Od zeszłego roku realizuje projekt edukacyjny dla dzieci uchodźczych z Warszawy i okolic, w ramach którego kilkudziesięciu wolontariuszy odrabia lekcje z dzieciakami i uczy je polskiego, jednocześnie nawiązując bliskie relacje z ich rodzinami. Dzięki tym relacjom dowiadujemy się o kolejnych potrzebach – materialnych ale też często prawnych czy psychologicznych. Na te wszystkie lokalne działania członkowie Chlebem i Solą nie mają żadnego stałego finansowania. Mogą pomagać dzięki zaangażowaniu ogromnej ilości ludzi, ale potrzebują też pieniędzy: na paliwo, na pomoc psychologiczną i prawną dla uchodźców, profesjonalne szkolenia dla wolontariuszy, a czasem muszą kogoś zatrudnić do konkretnych, pilnych zadań i zapłacić podstawowe wynagrodzenie – pisze Noise For Refugees na swoim profilu facebook’owym.

Torpur, Glamour, Protein, False Act
17 lutego 2018 roku, godz. 19.00
ADA Puławska w Warszawie
Noise For Refugees

Dodaj komentarz