• 2018-02-15

Elvis Presley Live in Concert

7 czerwca Priscilla Presley wystąpi na Tauron Arenie w Krakowie. Artystka poprowadzi show Elvis Presley Live in Concert.

Priscilla Presley na Tauron Arenie w Krakowie (źródło: materiały prasowe organizatora)

Priscilla Presley na Tauron Arenie w Krakowie (źródło: materiały prasowe organizatora)

Priscilla już 7 czerwca zaprezentuje największe przeboje swojego ukochanego. Dzięki nowej technologii Elvis Presley „wystąpi” na specjalnie przygotowanym ekranie. Archiwalne nagrania Króla Rock’n'rolla uzupełnione zostaną o muzyczne aranżacje orkiestry symfonicznej. Elvis Presley Live in Concert z honorowym udziałem Priscilli Presley będzie można obejrzeć na żywo w krakowskiej Tauron Arenie.

Na kształt show wpłynęły dwa orkiestrowe albumy If I Can Dream i Wonder Of You. Priscilla Presley, która była ściśle związana z tworzeniem i rozwojem obu albumów oraz pracowała nad ich wersjami koncertowymi, podczas nadchodzącej trasy osobiście powróci na scenę.

Cieszę się, że te wspaniałe albumy otrzymały nowe życie i udało nam się zaprezentować je na wielkiej scenie z pełną orkiestrą. Reakcje publiczności na całym świecie są wspaniałe, dlatego jestem bardzo podekscytowana, że w 2018 roku show odwiedzi dziesięć nowych europejskich miast. Jestem przekonana, że to bezprecedensowe doświadczenia dla ludzi, którzy nigdy nie otrzymali szansy zobaczenia Elvisa na żywo – zauważa Priscilla Presley.


Dzięki fenomenalnemu sukcesowi albumów orkiestrowych oraz wyprzedanej, brytyjskiej trasie koncertowej Elvis Presley Live in Concert, w maju 2017 roku odbyła się druga trasa, która obejmowała 10 nowy europejskich miast. Po entuzjastycznych opiniach fanów i doskonałych recenzjach mediów, na czerwiec 2018 roku zaplanowano kolejną trasę po Europie. Koncerty będą miały miejsce dokładnie 50 lat po tym, jak Król Rock’n’rolla wystąpił w legendarnym 68 Comeback Special. Warto również dodać, że Elvis Presley za życia nigdy nie koncertował w Europie.

Elvis Presley Live in Concert
7 czerwca 2018 roku, godz. 19.30
Tauron Arena Kraków

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR