• 2018-02-15

Elvis Presley Live in Concert

7 czerwca Priscilla Presley wystąpi na Tauron Arenie w Krakowie. Artystka poprowadzi show Elvis Presley Live in Concert.

Priscilla Presley na Tauron Arenie w Krakowie (źródło: materiały prasowe organizatora)

Priscilla Presley na Tauron Arenie w Krakowie (źródło: materiały prasowe organizatora)

Priscilla już 7 czerwca zaprezentuje największe przeboje swojego ukochanego. Dzięki nowej technologii Elvis Presley „wystąpi” na specjalnie przygotowanym ekranie. Archiwalne nagrania Króla Rock’n'rolla uzupełnione zostaną o muzyczne aranżacje orkiestry symfonicznej. Elvis Presley Live in Concert z honorowym udziałem Priscilli Presley będzie można obejrzeć na żywo w krakowskiej Tauron Arenie.

Na kształt show wpłynęły dwa orkiestrowe albumy If I Can Dream i Wonder Of You. Priscilla Presley, która była ściśle związana z tworzeniem i rozwojem obu albumów oraz pracowała nad ich wersjami koncertowymi, podczas nadchodzącej trasy osobiście powróci na scenę.

Cieszę się, że te wspaniałe albumy otrzymały nowe życie i udało nam się zaprezentować je na wielkiej scenie z pełną orkiestrą. Reakcje publiczności na całym świecie są wspaniałe, dlatego jestem bardzo podekscytowana, że w 2018 roku show odwiedzi dziesięć nowych europejskich miast. Jestem przekonana, że to bezprecedensowe doświadczenia dla ludzi, którzy nigdy nie otrzymali szansy zobaczenia Elvisa na żywo – zauważa Priscilla Presley.


Dzięki fenomenalnemu sukcesowi albumów orkiestrowych oraz wyprzedanej, brytyjskiej trasie koncertowej Elvis Presley Live in Concert, w maju 2017 roku odbyła się druga trasa, która obejmowała 10 nowy europejskich miast. Po entuzjastycznych opiniach fanów i doskonałych recenzjach mediów, na czerwiec 2018 roku zaplanowano kolejną trasę po Europie. Koncerty będą miały miejsce dokładnie 50 lat po tym, jak Król Rock’n’rolla wystąpił w legendarnym 68 Comeback Special. Warto również dodać, że Elvis Presley za życia nigdy nie koncertował w Europie.

Elvis Presley Live in Concert
7 czerwca 2018 roku, godz. 19.30
Tauron Arena Kraków

Dodaj komentarz